Elica - Okap ścienny BIO WH/A/90 ROVERE Biały + dąb
Opis
Okap ścienny BIO WH/A/90 ROVERE Biały + dąb
BIO WH/A/90 ROVERE marki Elica to wyjątkowy okap ścienny, który łączy nowoczesną technologię z naturalnym, ciepłym wzornictwem. Wykonany w eleganckim połączeniu białego wykończenia i elementów z naturalnego dębu, stanowi idealny wybór dla osób poszukujących urządzeń, które nie tylko spełniają funkcje praktyczne, ale także wzbogacają estetykę wnętrza.
Okap przekształca się w element wyposażenia, stając się półką z inteligentnymi funkcjami. Odcień bieli oświetlenia można dopasować do innych punktów oświetleniowych w kuchni, a gniazdo USB umożliwia podłączenie i ładowanie tabletów i smartfonów. Silnik nowej generacji zapewnia niezbędną moc przy zachowaniu ciszy i niskiego zużycia energii a specjalny czujnik automatycznie dostosowuje moc urządzenia do ilości pochłanianej pary. Inteligentne rozwiązanie, które łączy efektywność pochłaniania, ciszę i wydajność.
Comfort Silence
Moc można poczuć, ale nie można jej usłyszeć.
Coraz częściej kuchnie są projektowane jako otwarte przestrzenie, połączone z salonem. Coraz ważniejsze staje się posiadanie okapu, który zapewni doskonałe usuwanie oparów i zapachów bez generowania uciążliwego hałasu. Cicha praca naszych okapów i płyt grzewczych zapewnia najwyższy komfort akustyczny, umożliwiając gotowanie i rozmowę.
Tune White
Światło ciepłe lub zimne, takie, jak lubisz.
Ta funkcja umożliwia regulację koloru diod okapu od białego ciepłego do białego zimnego. W ten sposób kolor światła uzupełnia inne obecne kolory, zapewniając jednolitą atmosferę w całym pomieszczeniu.
Special Material
Materiały doskonałe do codziennego użycia.
Wybieramy dla was piękne, funkcjonalne, trwałe i łatwe w czyszczeniu materiały. Kluczowe elementy atrakcyjnego wzornictwa, są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, idealnie dopasowując się do każdej kuchni.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 22,7 kg |
| Wykończenie | Biały |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 2700 - 6500 K - 113 LUX |
| Wydajność | 177 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 205m³/h - 680m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 44db(A) - 58db(A) |
| Sterowanie | 3S+2B Elektroniczny przycisk |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


