Elica - Okap ścienny L'ESSENZA WH/A/90 Białe szkło
Opis
Okap ścienny L'ESSENZA WH/A/90 Białe szkło
Okap ścienny L'ESSENZA WH/A/90 marki Elica to nowoczesne urządzenie kuchenne, które łączy w sobie minimalistyczny design oraz wysoką funkcjonalność. Dzięki wykończeniu z eleganckiego szkła, model ten wprowadza do wnętrza styl i nowoczesność, idealnie komponując się z różnymi stylami aranżacji, szczególnie w kuchniach o minimalistycznym lub industrialnym charakterze.
Model L'Essenza to przyścienny okap skośny, który reprezentuje połączenie funkcjonalności i designu. Wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali nierdzewnej. Estetykę i innowacyjność dopełnia praktyczne oświetlenie LED oraz wygodne sterowanie Touch Control.
Okap wyposażony jest w system Back Aspiration, który zasysa powietrza w górę, jak i do tyłu. Klasyczny górny wylot powietrza jest zalecany zarówno w przypadku funkcjonowania w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu z kominem maskującym. Tylny wylot umożliwia funkcjonowanie w wersji wyciągu poprzez połączenie okapu z otworem wentylacyjnym usytuowanym na ścianie.
Model posiada warstwowy filtr przeciwtłuszczowy, aluminiowy, który dzięki konstrukcji i rozmiarom można łatwo myć ręcznie lub w zmywarce. Konserwacja przebiega w sposób sprawny, gdyż wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i pochłaniające zapachy, są łatwo dostępne i można je szybko wyczyścić lub wymienić. Dzięki swoim praktycznym funkcjom model L'Essenza zapewnia komfort pracy i radość z gotowania.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 23,3 kg |
| Wykończenie | Białe szkło |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 45 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 55 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3000 K - 145 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 288m³/h - 691m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 49db(A) - 65db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


