Elica - Okap ścienny MAJESTIC NO DRIP BL/A/60 Czarne szkło
Opis
Okap ścienny MAJESTIC NO DRIP BL/A/60 Czarne szkło
MAJESTIC NO DRIP BL/A/60 firmy Elica to elegancki okap ścienny, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i innowacyjną technologią No Drip. Wykonany z wysokiej jakości szkła, łączy w sobie wyrafinowany design z zaawansowaną funkcjonalnością, zapewniając skuteczną wentylację i stylowy wygląd kuchni.
Jego konstrukcja jest liniowa, dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdej przestrzeni i stylu wyposażenia. Jego moc pochłaniania gwarantuje doskonałą wydajność w zakresie wychwytywania dymu, cichośc i pracy i wydajności. Filtry antyzapachowe mogą działać do 3 lat, zmniejszając wpływ na środowisko. Lampka kontrolna informuje, kiedy należy je umyć, zregenerować lub wymienić.
No Drip System
Kapiące opary? Nigdy więcej.
Na zawsze wyeliminowano kapanie, zwłaszcza na płyty indukcyjne. System zapobiega tworzeniu się skroplin i upadaniu resztek na pola grzewcze lub, co gorsza, na przygotowywane potrawy!
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 15,9 kg |
| Wykończenie | Czarne szkło |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 40 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 60 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3000 K - 253 LUX |
| Wydajność | 207 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 245m³/h - 600m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 46db(A) - 60db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


