Elica - Okap ścienny NUAGE PAINTABLE/F/75 Stal nierdzewna
Opis
Okap ścienny NUAGE PAINTABLE/F/75 Stal nierdzewna
NUAGE PAINTABLE/F/75 firmy Elica to wyjątkowy okap ścienny, który łączy nowoczesną funkcjonalność z unikalnym designem, pozwalając na pełną personalizację. Wykonany ze stali nierdzewnej, ten model jest przeznaczony do malowania, co umożliwia dostosowanie jego wyglądu do indywidualnego stylu i kolorystyki kuchni. To innowacyjne rozwiązanie wyróżnia się zarówno estetyką, jak i zaawansowaną technologią.
Płynne kształty i duże możliwości dostosowania charakteryzują linie wzornicze tego produktu, którego panel zewnętrzny można pokryć płytą gipsowo-kartonową, płytkami lub farbą. Jego filtry zapachów mogą działać do 3 lat, zmniejszając wpływ na środowisko. Lampka kontrolna informuje, kiedy należy je umyć, zregenerować lub wymienić
Back Aspiration
Maksymalne zasysanie, również w zakresie estetyki.
Ta funkcja umożliwia instalację okapu poprzez podłączenie jej do tylnej ściany bez rur lub widocznych dodatkowych kominów. Rezultat? Są dwa: maksymalna wydajność ssania, maksymalne osiągnięcia pod względem estetyki.
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 20,4 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna |
| Wymiary (CM) | 75 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3500 K - 141 LUX |
| Wydajność | 227 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 230m³/h - 580m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 49db(A) - 62db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Pokrętło elektroniczne |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


