Elica - Okap ścienny SPOT URBAN ZINC/A/90 Efekt ocynkowanej blachy
Opis
Okap ścienny SPOT URBAN ZINC/A/90 Efekt ocynkowanej blachy
SPOT URBAN ZINC/A/90 marki Elica to nowoczesny okap ścienny, który wyróżnia się surowym, industrialnym designem inspirowanym miejskim stylem loftowym. Wykonany w kolorze ocynkowanej blachy, łączy w sobie solidność, estetykę i nowoczesną technologię, zapewniając zarówno elegancję, jak i funkcjonalność w kuchni.
Model Spot Urban doskonale dopasowuje się do nowoczesnego wystroju kuchni i perfekcyjne komponuje się z pozostałymi meblami oraz akcesoriami. To okap przyścienny, kominowy, który został zaprojektowany z myślą o klientach, dla których ważna jest prosta i klasyczna budowa. Swoim magnetycznym i minimalistycznym designem przyozdabia ścianę i przyciąga uwagę. Model charakteryzuje się dużą wydajnością, a podczas pracy zachowuje równowagę między ciszą i efektywnością energetyczną. Jego zalety to wydajny silnik, sterowanie mechaniczne i oświetlenie z diodami LED.
Proste kształty modelu sprawiają, że jest on niezwykle łatwy w czyszczeniu. Konserwacja przebiega w sposób sprawny, gdyż wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i pochłaniające zapach, są łatwo dostępne i można je szybko umyć lub wymienić. Dzięki praktycznym funkcjom zapewnia komfort pracy i radość z gotowania.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 16,9 kg |
| Wykończenie | Efekt ocynkowanej blachy |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 270m³/h - 630m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 71db(A) |
| Sterowanie | 3S Przycisk mechaniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


