Elica - Okap wyspowy IKONA BL MAT/A/60 Czarny matowy
Opis
Okap wyspowy IKONA BL MAT/A/60 Czarny matowy
IKONA BL MAT/A/60 to elegancki, nowoczesny okap wyspowy marki Elica, wyróżniający się minimalistycznym designem w matowej czerni. Jego stylowy wygląd i zaawansowane funkcje doskonale sprawdzą się w kuchniach z wyspą, które łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Okap ten, zaprojektowany z myślą o estetyce i wydajności, świetnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym lub minimalistycznym.
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 20,1 kg |
| Wykończenie | Czarny mat |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3500 K - 365 LUX |
| Wydajność | 207 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 250m³/h - 605m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 47db(A) - 62db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


