Elica - Okap wyspowy JUNO URBAN CAST IRON/F/50 Kolor żeliwa
Opis
Okap wyspowy JUNO URBAN CAST IRON/F/50 Kolor żeliwa
Okap wyspowy Elica JUNO URBAN CAST IRON/F/50 w kolorze żeliwa to wyjątkowy model, który łączy nowoczesną funkcjonalność z industrialnym stylem. Jego design nawiązuje do surowych, przemysłowych akcentów, co czyni go interesującym elementem w nowoczesnych i loftowych kuchniach.
Model Juno Urban to ozdobny okap wyspowy pomalowany na kolor żeliwa, zamontowany na linkach. Jego zaletą jest nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania ze szczególną dbałością o detale. Idealnie komponuje się zarówno w kuchni o bogatym wystroju, jak i we wnętrzu urządzonym w stylu minimalistycznym. Dzięki wydajnemu silnikowi skutecznie oczyszcza powietrze, a jednocześnie nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Nowoczesne przyciski Soft Light umożliwią łatwe i szybkie sterowanie pracą okapu. Model posiada praktyczne oświetlenie Led, które daje jasne światło o ciepłej barwie, zapewniając bezpieczne gotowanie. Dodatkowo, w zestawie znajduje się filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy oraz filtr węglowy Long Life o żywotności do 3 lat, dzięki zdolności do samoregeneracji.
Proste kształty okapu sprawiają, że jest on niezwykle łatwy w czyszczeniu. To idealne rozwiązanie dla domowych szefów kuchni ceniących wysoki komfort pracy, a także estetyczną i praktyczną stylistykę akcesoriów kuchennych.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 12,7 kg |
| Wykończenie | Efekt żeliwa |
| Wymiary (CM) | 50 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 205 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 255m³/h - 620m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 45db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S Panel przyciskowy Soft Light |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


