FRANKE - Bateria kuchenna Mythos Water Hub All in One Stal szlachetna
Opis
System kuchenny Franke Mythos Water Hub All in One 6w1 Stal szlachetna
Franke Mythos Water Hub All in One to kompletny system kuchenny 6w1, który zapewnia wygodny dostęp do wody zimnej, ciepłej, filtrowanej, schłodzonej, gazowanej i wrzącej z jednej, stylowej baterii. Wszystkie elementy systemu – bojler, agregat chłodniczy, butla CO₂ oraz filtr z głowicą – zostały zintegrowane w jednej zwartej obudowie, przeznaczonej do łatwego montażu pod zlewem.
Bateria wykonana została z wysokiej jakości stali szlachetnej AISI 304, posiada wylewkę typu J, ceramiczną głowicę i precyzyjne elektroniczne sterowanie z sygnalizacją LED. Dzięki wbudowanemu mieszaczowi bocznemu i wygodnemu przyciskowi, obsługa systemu jest intuicyjna i bezpieczna, nawet przy wysokiej temperaturze do 105°C.
System wyposażony jest w zaawansowany filtr Pro M Connect, który usuwa kamień, chlor, rdzę i inne zanieczyszczenia, a technologia RFID umożliwia automatyczne powiadamianie o konieczności jego wymiany. Wymiana naboju CO₂ również jest prosta i szybka, co zapewnia nieprzerwany dostęp do wody gazowanej. Całością można zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej.
Specyfikacja produktu:
- System 6w1: zimna, ciepła, filtrowana, chłodzona, gazowana, wrząca woda
- Bateria ze stali szlachetnej AISI 304
- Wylewka typu J – stała
- Głowica ceramiczna 40 mm
- Zakres obrotu: 180°
- Elektroniczne sterowanie z LED
- Obsługa przez aplikację mobilną
- Filtr Pro M Connect z RFID
Właściwości
| Podstawowe dane | |
| Numer katalogowy: | 160.0708.955 |
| Rodzina produktów: | Mythos |
| Linia: | Mythos Water Hub |
| Kolor: | Stal szlachetna |
| Materiał: | Stal szlachetna 304 |
| Typ wylewki: | Typ J, stała |
| Rodzaj aeratora: | Cascade |
| Głowica: | 40 mm, ceramiczna |
| Zakres temperatury: | do 105°C |
| Zakres obrotu wylewki: | 180° |
| Sterowanie: | Elektroniczne z LED |
| Obsługa mobilna: | Tak |
| Filtr: | Pro M Connect z RFID |
| Średnica otworu montażowego: | 35 mm |
| Długość wężyków: | 700 mm |
| Przyłącze: | 3/8" |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
