FRANKE - Komora do podbudowy Fraceram KubusX KXK 110-51 Biały Polarny
Opis
Zlewozmywak podblatowy Franke KubusX KXK 110-51
Franke KubusX KXK 110-51 to przestronny zlewozmywak do podbudowy wykonany z innowacyjnego materiału Fraceram – wyjątkowo odpornej ceramiki naturalnej. Jego geometryczna forma i idealnie gładka powierzchnia w wykończeniu na wysoki połysk sprawiają, że doskonale pasuje do kuchni nowoczesnych, klasycznych, a nawet rustykalnych.
Model ten charakteryzuje się dużą komorą o długości 505 mm i głębokości 190 mm, co zapewnia wygodę nawet przy zmywaniu większych naczyń. Montaż podblatowy zapewnia wysoki poziom higieny oraz estetyczny wygląd bez widocznych krawędzi. Fraceram jest odporny na zarysowania, szoki termiczne, wysoką temperaturę, przebarwienia i środki chemiczne. Naturalny skład surowców sprawia, że jest to również wybór ekologiczny.
Dzięki starannemu zaprojektowaniu kątów i promieni, czyszczenie wnętrza komory jest szybkie i łatwe, co czyni KubusX KXK 110-51 idealnym rozwiązaniem do kuchni codziennego użytku.
Specyfikacja produktu:
- Zlewozmywak podblatowy, bez ociekacza
- Materiał: Fraceram (naturalna ceramika)
- 1 komora – głębokość 190 mm
- Duża, wygodna przestrzeń robocza (komora 505 mm)
- Łatwa w utrzymaniu, połyskliwa powierzchnia
- Odporność na przebarwienia, temperaturę, kwasy i zarysowania
- Odpływ zatyczkowy 3 1/2", syfon w zestawie
- Minimalna szerokość szafki: 60 cm
Wymiary:
- Wymiary zewnętrzne: 545 × 454 mm
- Wymiary komory: 505 × 400 × 190 mm
- Minimalna szerokość szafki: 600 mm
Właściwości
| Podstawowe dane | |
| Rodzaj zlewozmywaka: | Bez ociekacza |
| Materiał: | Fraceram (ceramika) |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie: | Połysk |
| Liczba komór: | 1 |
| Wymiary zewnętrzne: | 545 x 454 mm |
| Wymiary dużej komory: | 505 x 400 x 190 mm |
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Typ montażu: | Do podbudowy |
| Typ odpływu: | Zatyczkowy, 3 1/2" |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Otwory pod baterię/dozownik: | Brak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
