FRANKE - Komora do podbudowy Kanon KNG 120-46-21 Onyx / Czarny odpływ
Opis
Zlewozmywak podblatowy Franke
Kanon KNG 120-46-21 Onyx
Zlewozmywak podwieszany Franke Kanon KNG 120-46-21 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Wykonany z trwałego materiału Fragranite (80% granitu naturalnego) w kolorze onyx, zapewnia odporność na zarysowania, uderzenia, plamy oraz działanie wysokiej temperatury.
Model wyposażony jest w 1,5 komory, co zapewnia większą elastyczność w użytkowaniu. Głębokie komory umożliwiają komfortowe mycie większych naczyń, a delikatne wgłębienie wewnątrz pozwala korzystać z akcesoriów na dwóch poziomach roboczych. Ukryty przelew i czarny matowy odpływ z osłoną odpływu nadają zlewowi elegancki, spójny wygląd.
W zestawie znajduje się korek automatyczny Flow Pro 3 1/2" sterowany przyciskiem Easy Click oraz syfon. Zlewozmywak nie jest odwracalny i nie posiada otworów pod baterię, co pozwala na swobodną aranżację przestrzeni roboczej.
Zlew zawiera w zestawie: rollmatę i wkładkę ociekową.
Specyfikacja produktu:
- Materiał: Fragranite (80% granit naturalny)
- Kolor: Onyx (czarny mat)
- Typ: Zlewozmywak do podbudowy
- Liczba komór: 1,5
- Ukryty przelew i osłona odpływu
- Praca na dwóch poziomach roboczych
- Odpływ Flow Pro 3 1/2", przycisk Easy Click
- Syfon w zestawie
Właściwości
| Podstawowe dane | |
| Numer katalogowy: | 125.0740.836 |
| Rodzina produktów: | Mythos |
| Linia: | Kanon |
| Kolor: | Onyx |
| Materiał: | Fragranite |
| Typ zlewozmywaka: | Bez ociekacza |
| Typ montażu: | Do podbudowy |
| Liczba komór: | 1,5 |
| Duża komora: | 464 × 420 × 200 mm |
| Mała komora: | 214 × 420 × 200 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | 760 × 460 mm |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Odpływ: | Flow Pro 3 1/2", automatyczny, Easy Click |
| Syfon: | W zestawie |
| Otwory pod baterię/dozownik: | Brak |
| Odwracalny: | Nie |
| Certyfikaty: | CE, UKCA |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
