FRANKE - Zlewozmywak wbudowywany Mythos MTG 651-100 ociekacz z prawej strony Onyx / Czarny odpływ
Opis
Zlewozmywak wbudowywany prawy Mythos MTG 651-100
Zlewozmywak wbudowywany z linii Mythos MTG 651-100, to uniwersalna propozycja wykonana z trwałego Fragranit+, który pasuje do wielu aranżacji.
Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%.
Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.).
W zestawie: wkładka ociekowa ze stali szlachetnej, deska szklana oraz korek zatyczkowy.
Cechy i funkcje:
- Typ zlewozmywaka: Z ociekaczem
- Materiał: Fragranit+
- Odwracalny: Nie
- Dedykowane miejsce na baterię: Tak
- Odpływ w komplecie: Tak
- Typ odpływu: zatyczkowy
- Syfon w zestawie: Tak
- Liczba otworów pod baterię: 3 - podfrezowane
- Wykonany otwór pod dozownik: Nie
- Sposób montażu: wbudowywany
- Odpływ: 3 1/2"
Wymiary:
- Wymiar zewnętrzny: lewa-prawa 1000 mm
- Wymiar zewnętrzny: przód - tył 515 mm
- Duża komora wymiar: lewa-prawa 360 mm
- Duża komora wymiar: przód-tył 390 mm
- Głębokość dużej komory 200 mm
- Mała komora wymiar: lewa-prawa 160 mm
- Mała komora wymiar: przód-tył 390
- Głębokość małej komory: 140 mm
- Wycięcie: wymiar lewa - prawa 980 mm
- Wycięcie: wymiar przód - tył 495 mm
- Min. szerokość podbudowy 60 cm
Właściwości
| Podstawowe informacje | |
| Nazwa produktu: | Franke Mythos MTG 651-100 |
| Marka: | Franke |
| Linia: | Mythos |
| Rodzina: | Mythos |
| Specyfikacja | |
| Typ zlewozmywaka: | Z ociekaczem |
| Liczba komór: | 1,5 |
| Materiał: | Fragranite |
| Ociekacz: | Tak (po prawej) |
| Odwracalny: | Nie |
| Montaż: | Wbudowywany |
| Wymiary | |
| Wymiar zewnętrzny (szer. x gł.): | 1000 x 515 mm |
| Wycięcie montażowe (szer. x gł.): | 980 x 495 mm |
| Duża komora (szer. x gł.): | 360 x 390 mm |
| Głębokość dużej komory: | 200 mm |
| Mała komora (szer. x gł.): | 160 x 390 mm |
| Głębokość małej komory: | 140 mm |
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Wyposażenie | |
| Odpływ: | Tak (3 1/2", korek Grey Line) |
| Syfon: | Tak |
| Wkładka ociekowa: | Tak (stalowa) |
| Rollmata: | Tak |
| Otwory pod baterię: | 3 podfrezowane |
| Możliwość montażu dozownika: | Nie |
| Cechy | |
| Powierzchnia: | Gładka, higieniczna, ograniczająca rozwój bakterii |
| Odporność: | Na zarysowania, uderzenia, plamy i wysoką temperaturę |
| Kompatybilność: | Pasuje do baterii Active Twist |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
