FRANKE - Zlewozmywak wbudowywany Spark SKN 611-62/50 Stal szlachetna gładka
404,25 zł
Sugerowana cena producenta: 539,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 431,20 zł
Opis
Zlewozmywak wbudowywany Spark SKN 611-62/50
Zlewozmywak wbudowywany Spark SKN 611-62/50 to funkcjonalne rozwiązanie do każdej kuchni. Minimalistyczna forma i eleganckie wykończenie doskonale wpasują się w nowoczesne i klasyczne wnętrza.
Stal szlachetna wykorzystywana przez markę FRANKE jest odporna na rdzę, wysoką temperaturę oraz chemikalia domowe. To materiał higieniczny, trwały i ekologiczny – idealny do codziennego użytku.
Specyfikacja produktu:
- Zlewozmywak wbudowywany
- Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
- Zawór zatyczkowy 3,5"
- Wysokiej jakości stal szlachetna AISI 304
- Higieniczna i łatwa w czyszczeniu powierzchnia
- Minimalna szer. podbudowy 45 cm
- Odwracalny model z ociekaczem
- Odporny na przebarwienia i promieniowanie UV
- Odporny na gwałtowne zmiany temperatur
Informacje:
- Głębokość dużej komory: 160 mm
- Długość dużej komory: 340 mm
- Szerokość dużej komory: 420 mm
- Długość produktu: 620 mm
- Szerokość produktu: 500 mm
- Długość wycięcia: 600 mm
- Szerokość wycięcia: 480 mm
- Minimalna szer. podbudowy: 450 mm
- Położenie ociekacza: model odwracalny
- Ilość komór: 1
- Rozmiar odpływu: 3 1/2"
- Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): brak
Właściwości
| Podstawowe dane | |
| SKU: | 101.0712.223 |
| Rodzaj zlewozmywaka: | Z ociekaczem |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Stal |
| Wykończenie: | Gładkie |
| Liczba komór: | 1 |
| Wymiary zewnętrzne: | 620 x 500 mm |
| Wymiary dużej komory: | 340 x 420 x 160 mm |
| Wymiary wycięcia: | 600 x 480 mm |
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Typ montażu: | Wbudowywany |
| Pozycja ociekacza: | Odwracalny |
| Typ odpływu: | Zatyczkowy, 3 1/2" |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Liczba otworów pod baterię: | Brak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
