GEFU - 4-częściowy zestaw dysz DECORE
50,15 zł
Sugerowana cena producenta: 59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,15 zł
Opis
GEFU DECORE – 4-częściowy zestaw dysz
Zestaw tylek cukierniczych DECORE umożliwia tworzenie efektownych dekoracji, które nadadzą Twoim wypiekom i deserom wyjątkowy charakter. Dzięki czterem różnym końcówkom wykonanym z wysokiej jakości stali nierdzewnej, możesz swobodnie dekorować ciasta, torty, ciasteczka i inne słodkości.
W zestawie znajdują się tylki: perforowana (3 mm), gwiazdkowa (10 mm), wstążkowa gwiazdkowa (4×18 mm) oraz różana (4×15 mm). Nadają się do kremów, puree, mas i mogą być stosowane z adapterem lub bez – idealnie pasują do rękawów cukierniczych DECORE (G-14330).
- 4 tylki ze stali nierdzewnej o różnych wzorach
- Możliwość użycia z adapterem lub bez
- Pasują do rękawów DECORE (G-14330)
- Do dekorowania kremami, ciastami, musami i puree
- Można myć w zmywarce
Gwarancja: 5 lat (Q5-label)
Właściwości
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Marka | GEFU |
| Seria | Decore |
| Symbol | G-14332 |
| Kod kreskowy | 4006664143325 |
| Czyszczenie w zmywarce | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Jednostka podstawowa | szt. |
| Długość opakowania | 235 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 27 mm |
| Waga opakowania | 0.04 kg |
| Długość produktu | 4.1 cm |
| Szerokość produktu | 2.5 cm |
| Wysokość produktu | 2.3 cm |
| Masa produktu | 0.02 kg |
| Kod CN | 8205 51 00 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
GEFU GmbH
Braukweg 28Eslohe59889
Niemcy
https://www.gefu.com/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
GEFU Polska NPC Polska Sp. z o.o. S.k.
ul. Powstańców Śląskich 103/1Warszawa01-355
Polska
https://gefu.pl/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
