GEFU - Młynek do orzechów TRITO
101,15 zł
Sugerowana cena producenta: 119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 101,15 zł
Opis
GEFU TRITO – Młynek do orzechów
Młynek do orzechów TRITO to funkcjonalne i wygodne narzędzie kuchenne, które pozwala w szybki i prosty sposób rozdrobnić orzechy, migdały, czekoladę czy ciasteczka. Dzięki ręcznemu napędowi korbowemu działa bez prądu i baterii – wystarczy kilka obrotów, aby uzyskać równomiernie posiekane składniki.
Wyposażony w trwałą jednostkę tnącą ze stali nierdzewnej, gwarantuje precyzję oraz długą żywotność. Wyjmowana tacka zbiera posiekane produkty, dbając o porządek podczas pracy. Idealny do wypieków i deserów – również dla miłośników naturalnej kuchni.
- Ręczny młynek do orzechów, migdałów, ciasteczek, czekolady
- Solidna jednostka tnąca ze stali nierdzewnej
- Napęd korbowy – nie wymaga prądu
- Wyjmowana tacka – łatwe opróżnianie i czystość
- Można myć w zmywarce
Gwarancja: 5 lat (Q5-label)
Właściwości
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Marka | GEFU |
| Seria | Trito |
| Symbol | G-19075 |
| Kod kreskowy | 4006664190756 |
| Czyszczenie w zmywarce | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | Stal nierdzewna, plastik, nylon, silikon |
| Długość opakowania | 147 mm |
| Szerokość opakowania | 79 mm |
| Wysokość opakowania | 193 mm |
| Waga opakowania | 0.33 kg |
| Długość produktu | 13.5 cm |
| Szerokość produktu | 7.4 cm |
| Wysokość produktu | 18.5 cm |
| Masa produktu | 0.26 kg |
| Kod CN | 8205 51 00 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
GEFU GmbH
Braukweg 28Eslohe59889
Niemcy
https://www.gefu.com/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
GEFU Polska NPC Polska Sp. z o.o. S.k.
ul. Powstańców Śląskich 103/1Warszawa01-355
Polska
https://gefu.pl/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
