GEFU - Zestaw do creme brulée 5 el. ZUCA
177,65 zł
Sugerowana cena producenta: 209,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł
Opis
GEFU ZUCA – Zestaw do crème brûlée (5 el.)
Zestaw ZUCA marki GEFU to wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować kultowy francuski deser – crème brûlée – we własnym domu. W skład zestawu wchodzi palnik gazowy z regulacją płomienia oraz cztery porcelanowe miseczki, idealne do pieczenia i serwowania.
Palnik umożliwia precyzyjne karmelizowanie cukru, tworząc idealnie chrupiącą skorupkę na delikatnym kremie. Miseczki są odporne na wysokie temperatury i nadają się do mycia w zmywarce. Elegancki design sprawia, że zestaw ZUCA świetnie prezentuje się także na stole.
- Palnik gazowy z regulowanym płomieniem
- 4 porcelanowe miseczki – odporne na wysoką temperaturę
- Miseczki nadają się do zmywarki
- Stylowy, nowoczesny zestaw – idealny na prezent
- Do przygotowania crème brûlée, a także gratinów, zapiekanek, dań jednogarnkowych
Gwarancja: 5-letnia gwarancja jakości „Q5-label”.
Właściwości
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Marka | GEFU |
| Seria | Zuca |
| Symbol | G-35361 |
| Kod kreskowy | 4006664353618 |
| Materiał | Palnik: stal i tworzywo, miseczki: porcelana |
| Czyszczenie w zmywarce | Nie (palnik), Tak (miseczki) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Jednostka podstawowa | szt. |
| Długość opakowania | 185 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga | 0.85 kg |
| Kod CN | 8205 60 00 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
GEFU GmbH
Braukweg 28Eslohe59889
Niemcy
https://www.gefu.com/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
GEFU Polska NPC Polska Sp. z o.o. S.k.
ul. Powstańców Śląskich 103/1Warszawa01-355
Polska
https://gefu.pl/
[email protected]
+49 (0)2973 9713-0
