HK Living - Lampa podłogowa Triangle czarna
1499,00 zł
Opis
HK Living - Lampa podłogowa Triangle
Lampa podłogowa Triangle to propozycja od marki HK Living. Wyjątkowy wygląd zawdzięcza unikatowemu kloszowi, który swoją prostą, a jednocześnie wyróżniającą się formą zapewni oświetlenie w salonie lub sypialni na najwyższym poziomie. Wspaniały towarzysz podczas czytania książki. Uniwersalny kolor sprawdzi się w większości aranżacji. Lampa została wykonana z metalu, posiada stabilną podstawę oraz kabel o długości 150 cm.
Specyfikacja:
- Źródło światła: E27 / 60W
- Kolor: czarny
Właściwości
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 150 cm |
| Materiał: | metal |
| Źródło światła: | E27 / 60W |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
| Długość: | 34 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
HKLIVING
De Dieze 2Dronten8253 PS
Holandia
https://hkliving.com/
[email protected]
+31 (0) 321 382 631
.jpg)