HK Living - Lampa wisząca (biało-żółta z czarnym pasem)
1649,00 zł
Opis
HK Living - Lampa wisząca
Jeżeli poszukujesz wyjątkowego oświetlenia do swojego wnętrza to lampa wisząca od marki HK Living spełni Twoje oczekiwania. Niezwykły abażur wykonany został z łączeń metalowych przewodów oraz skręconego papieru. Wyjątkowości nadaje jej dodatkowo fakt, że jest wykonana ręcznie - mogą być na niej pewne odkształcenia, żadna lampa nie będzie w 100% symetryczna. Naturalne kolory sprawdzą się w wielu aranżacjach, nadając tym samym klimatu i unikatowego stylu. Lampa dopełni każdą przestrzeń, sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem jadalnianym, w biurze lub salonie.
Kolor: multi
Właściwości
| Kolor: | multi |
| Długość kabla: | 220 cm |
| Waga: | 1,9 kg |
| Długość: | 70 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Materiał: | abażur z metalowych przewodów, skręconego papieru. |
| Źródło światła: | E27 / 60W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
HKLIVING
De Dieze 2Dronten8253 PS
Holandia
https://hkliving.com/
[email protected]
+31 (0) 321 382 631
