HK Living - Lampa wisząca Triangle nude
1599,00 zł
Opis
HK Living - Lampa wisząca Triangle
Lampa wisząca Triangle to jedno z ważniejszych źródeł światła w każdym domu. Propozycja Triangle doskonale sprawdzi się w salonie, gabinecie lub na w sypialni. Minimalistyczny design pasuje przede wszystkim do wnętrz skandynawskich, industrialnych i loftowych. Pozornie prosty wygląd i ciekawy kształt klosza tworzą wizualnie nowoczesną całość. Lampa wykonana została z metalu. Stylowe i piękne dodatki do wnętrz to znak rozpoznawczy marki HK Living. Wysokiej jakości materiały oraz staranne wykonanie wyróżnia ich produkty spośród innych.
Specyfikacja:
- Źródło światła: E27 / 60W
- Kolor: nude
Właściwości
| Kolor: | cielisty (nude) |
| Długość kabla: | 170 cm |
| Materiał: | metal |
| Źródło światła: | E27 / 60W |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
| Długość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
HKLIVING
De Dieze 2Dronten8253 PS
Holandia
https://hkliving.com/
[email protected]
+31 (0) 321 382 631
