It's About RoMi - Lampa podłogowa Amsterdam (jasny len)
2099,00 zł
Opis
It's About RoMi - Lampa podłogowa Amsterdam
Lampa podłogowa Amsterdam od marki It's About RoMi stanie się wyjątkową ozdobą w każdej aranżacji. Jest niezwykle wielofunkcyjna, dzięki regulowanej ramie, możemy nią sterować w dowolnym kierunku i na dowolnej wysokości. Idealnie sprawdzi się jako lampa w salonie, dzięki abażurowi z bawełny oświetla powierzchnię delikatnie i subtelnie. Lampa posiada stabilną, żelazną podstawę. Zapewni komfort podczas czytania książki lub posłuży jako stylowa ozdoba. Ręczne wykonanie sprawia, że lampa jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Amsterdam posiada włącznik umieszczony na kablu.
Właściwości
| Długość kabla: | 225 cm |
| Szerokość: | 93 cm |
| Waga: | 9.3 kg |
| Wysokość: | 163/190cm |
| Źródło światła: | E27 |
| Kolor: | czarny / jasny len |
| Wymagany montaż: | tak |
| Materiał: | stal, żelazo |
| kolor abażura: | jasny len |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
