It's About RoMi - Lampa podłogowa Barcelona niebieska
439,20 zł
Sugerowana cena producenta: 549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,00 zł
Opis
Lampa podłogowa Barcelona niebieska
Lampa stojąca Barcelona ma smukły statyw dzięki czemu wizualnie zajmuje niewiele miejsca. Konstrukcja opiera się na zmodernizowanym trójnogu. Wykonana została z żelaza. Piękny niebieski kolor ma matowe wykończenie dzięki czemu jest jeszcze bardziej oryginalny. Styl industrialny, w którym została zrobiona lampa dobrze skomponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Dzięki zastosowaniu wesołego koloru idealnie pasować będzie do pokoju młodzieżowego.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | niebieski |
| Wymiary: | 53 x5 7x 152 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 155 cm |
| Długość kabla: | 230 cm |
| Waga: | 1,7 kg |
| Źródło światła: | E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
