It's About RoMi - Lampa podłogowa Cambridge czarna
1999,00 zł
Opis
Lampa podłogowa Oslo czarna
Książki zawsze w zasięgu ręki? Dzięki lampie Cambridge jest to możliwe. To idealna lampa do czytania, która łączy ze sobą funkcję regału i jest doskonałym źródłem światła. Każdy mól książkowy będzie zachwycony. Podstawa lampy jest stabilna a przy tym lekka. Dzięki trzem drewnianym półkom zmieścimy całkiem sporo książek. Lampa jest minimalistyczna i nowoczesna a po zapełnieniu półek zyskuje niepowtarzalny charakter.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, drewno |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 45 x 25 x 3 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 168 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 16,8 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 |
| Parametry dodatkowe: | włącznik ręczny na lampie, kabel materiałowy |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
