It's About RoMi - Lampa podłogowa Cardiff czarna
Opis
Lampa podłogowa Cardiff
Pomysłem na rozjaśnienie ciemnego pokoju służy firma It's About RoMi swoją lampą podłogową typu Cardiff. Projekt holenderskiej marki zaprojektowany został w industrialnym stylu, który znakomicie wkomponuje się w każde współczesne wnętrze, stwarzając wiele możliwości aranżacyjnych. Lampa podłogowa wykonana metalu, wykończona została cienką warstwą gumy, dzięki czemu faktura i powierzchnia lampy zyskały matowy odcień. Ma prostokątną podstawę, która jest perfekcyjnie wyważona, dzięki czemu się nie przewraca, nawet przy dużym kącie nachylenia ramienia. Abażur lampy ma ciekawy kształt, który u góry jest wąski, a u dołu jest szeroki. Można jej używać w prywatnych gabinetach, w biurze, gdyż pozwala na to jej uniwersalizm. Lampa jest jednolita i nie posiada żadnych zdobień. Do lampy wbudowany jest czarny kabel elektryczny o długości 210 cm z umieszczonym na nim wygodnym włącznikiem nożnym on/off.
Właściwości
| Materiał: | metal |
| Kolor: | czarny |
| Długość: | 25 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Długość kabla: | 210 cm |
| Waga: | 2,3 kg |
| Źródło światła: | E14 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
