It's About RoMi - Lampa podłogowa Madrid biała
Opis
Lampa podłogowa Madrid biała
Lampa podłogowa to idealne dodatkowe źródło światła, które rozświetli wieczorne mroki. It's About RoMi doskonale wie jak stworzyć unikalne egzemplarze, które będą ozdobą w domu. Łączą dekoracyjny wygląd i praktyczne zastosowanie. Lampa podłogowa Madrid spodoba się miłośnikom prostoty i nowoczesności. Okrągła podstawa zrobiona została z cementu i zapewnia całości stabilność. Smukłe ramię i klosz wykonane z żelaza wysokiej jakości. Nieskomplikowana forma podkreśla ascetyczny charakter. Również neutralna kolorystyka wpływa na końcowy efekt. Biały kolor jest uniwersalny więc można go z łatwością wkomponować praktycznie do każdego pomieszczenia. Lampa podłogowa ma szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych. Sprawdzi się w pokoju dziennym, salonie i pokoju młodzieżowym. Lampa Madrid doskonale wpisze się w stylistykę loftową, industrialną a nawet klasyczną.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, iron |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | 25 x 25 x 5 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 147 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 4,6 kg |
| Źródło światła: | E27, max. 40 W |
| Dodatkowe parametry: | podstawa 32 cm, abażur 18x19 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
