It's About RoMi - Lampa podłogowa Paris czarna
Opis
Lampa podłogowa Paris
Wieczorową porą mroki ciemnego pokoju rozjaśnić pomoże przełamać lampa podłogowa Paris. Projekt holenderskiej marki It's About RoMi zaprojektowany został w industrialnym stylu, który znakomicie wkomponuje się w każde współczesne wnętrze, stwarzając wiele możliwości aranżacyjnych. Ta oryginalna oprawa oświetleniowa składa się z okrągłej, marmurowej podstawy oraz długiej, żelaznej nogi, która została fantazyjnie zakrzywiona w swej górnej części. Żarówkę osłania transparentny, szklany klosz o klasycznym kształcie. Świetnym rozwiązaniem będzie stosowanie tu żarówek dekoracyjnych, które dodatkowo podkreślą niepowtarzalny charakter lampy. Do lampy wbudowany jest czarny kabel elektryczny o długości 180 cm z umieszczonym na nim wygodnym włącznikiem nożnym on/off.
Właściwości
| Materiał: | metal |
| Kolor: | czarny |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Waga: | 4,5 kg |
| Źródło światła: | E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
