It's About RoMi - Lampa podłogowa Sheffield biała
Opis
Lampa podłogowa Sheffield biała
Kolekcja Sheffield od It’s About Romi wykonana została w stylu loft, który w ostatnim czasie zyskuje coraz więcej zwolenników. Kolejną cechą wyróżniającą ten projekt jest uniwersalność. Wpływa na nią zarówno prosta konstrukcja jak i wybór neutralnej kolorystyki. Złożone w segmentów umożliwiających regulację ramię opiera się na okrągłej stabilnej podstawie a zakończone jest oprawką na żarówkę. Ze względu na to, że żarówka pozostaje nieosłonięta polecane jest użycie dekoracyjnych żarówek. Jest to sposób na nadanie lampie wyjątkowego wyglądu. Tradycyjne w swej prostocie a jednocześnie bardzo nowoczesne oświetlenie sprawdzi się w biurach, salonach i sypialniach. Oprawa Sheffield przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych i minimalistycznych rozwiązań.
Żarówki nie wchodzą w skład zestawu.
Właściwości
| Materiał: | metal, iron |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | 23 x 23 x 3 cm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 150-170 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 4,16 kg |
| Źródło światła: | E27 |
| Dodatkowe parametry: | kabel materiałowy, wysokość regulowana, włącznik ręczny na kablu |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
