It's About RoMi - Lampa podłogowa Sydney biała
Opis
Lampa podłogowa Sydney biała
Lampa Sydney od It's About RoMi to połączenie surowców takich jak drewno i metal. Podstawa i klosz wykonane zostały z żelaza i pomalowane na czysty, biały kolor. Ramię natomiast zrobione jest z drewna jesionu. Prostokątna podstawa zapewnia całości stabilność. Proste, zgrabne ramię podkreśla minimalistyczny styl. Ruchomy, owalny klosz nadaje funkcjonalności. Lampa podłogowa jako dodatkowe źródło światła sprawdzi się w salonie, biurze czy pokoju ucznia. Lampa zawiera w sobie kontrastowe zestawienie materiałów: delikatnego drewna i mocnego żelaza. Połączenie kolorów naturalnego z bielą sprawi się w wielu aranżacjach dodając świeżości. Lampa ma nietuzinkowy wygląd będąc jednocześnie uniwersalnym dodatkiem we wnętrzach nowoczesnych i loftowych.
Właściwości
| Materiał: | jesion, metal, iron |
| Kolor: | biały |
| Abażur: | 20 x 20 x 20 cm |
| Podstawa: | 25 x 18 x 3 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Długość kabla: | 410 cm |
| Waga: | 5,5 kg |
| Źródło światła: | E14 / 40W, E14 / 40W, E27 |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
