It's About RoMi - Lampa podłogowa Zurich biała
799,00 zł
Opis
Lampa podłogowa Zurich biała
Atrakcyjne oświetlenie w każdym domu zapewnią produkty firmy It's About RoMi. Linia Zurich to kolejna seria inspirowana życiem w wielkim mieście. Współczesny acz neutralny design wprowadzi równowagę do każdego wnętrza. Spokojna kolorystyka sprawia, że lampa jest bardzo uniwersalna. Całość wykonana została z wytrzymałego żelaza. Wąska konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca. Wbudowane źródło światła LED pozwoli na nastrojowe oświetlenie lub zapewni dodatkowe światło do czytania. Regulowany koniec lampy pozwala ukierunkować światło tak jak tego potrzebujemy. Nowoczesne i przemysłowe wnętrza zyskają ciekawy dodatek.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | biały |
| Podsufitka: | 28 x 20 x 0,8 cm |
| Szerokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 142 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 5 kg |
| Źródło światła: | LED |
| Wymagany montaż: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
