It's About RoMi - Lampa ścienna Florence czarna
699,00 zł
Opis
Lampa ścienna Florence czarna
Florance to wielofunkcyjny kinkiet. Jest to połączenie lampki i półki. Idealny dla wszystkich moli książkowych. Na przestronnej tacy można umieścić książki lub telefon. Pozwoli to zachować porządek. Lampka wykona została z żelaza i pomalowana na czarno. Jest solidna i trwała. Dodatkowym atutem jest wbudowany port USB, w który można naładować telefon komórkowy. Poprzez zastosowanie dekoracyjnych żarówek możemy nadać lampce indywidualnego charakteru.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | czarny |
| Podsufitka: | 3,5 cm x 6 cm x h.28 cm |
| Szerokość: | 24 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 1,6 kg |
| Źródło światła: | E27 |
| Wymagany montaż: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
