It's About RoMi - Lampa ścienna Lyon złota
999,00 zł
Opis
Lampa ścienna Lyon
Lampa ścienna to doskonały sposób na oświetlenie wybranego fragmentu pomieszczenia. Jej minimalistyczny design wraz z intensywną kolorystyką z pewnością zwróci na siebie uwagę. Ramię posiada 2 punkty regulacji - jeden przy abażurze i drugi przy mocowaniu.
Właściwości
| Materiał: | metal |
| Kolor: | złoty |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Wymiary klosza: | 10 x 10 x 10 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 0,7 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W, E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
