It's About RoMi - Lampa ścienna VALENCIA/W/GO złota
119,99 zł
Opis
Lampa ścienna Valencia
It's about romi to marka która już od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją różnego rodzaju lamp posiadając bardzo duży asortyment i wybór. Jednym z wielu produktów jest właśnie lampa Valencia.
Lampa ścienna Valencia to prosta forma w dekoracyjnym wydaniu. Jest to przykład nowoczesnego oświetlenia, które sprawdzi się jako lampka biurkowa, nocna czy dodatkowe źródło światła w salonie. Lampa stołowa Valencia wyróżnia się elegancją co podkreśla złoty kolor.
Lampka składa się z niewielkiego ruchomego klosza, okrągłej podstawy którą można przymocować do ściany oraz smukłego, krótkiego ramienia. Industrialny design doskonale dopełni każde nowoczesne wnętrze.
Właściwości
| Długość kabla: | 190 cm |
| Kolor: | złoty |
| Szerokość: | 22 cm |
| Waga: | 0.60 kg |
| Wymiary: | 13cm x 13cm x 3cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Materiał: | żelazo |
| Źródło światła: | E14 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870