It's About RoMi - Lampa ścienna Warsaw czarna
349,99 zł
Opis
Lampa ścienna Warsaw czarna
Lampa, na którą warto zwrócić uwagę. Szklany klosz jest idealnie okrągły. Przywodzi na myśl delikatne bańki mydlane. Prosta forma nie ujmuje lampie czarującego uroku. Odpowiednio wyeksponowana lampa będzie nie tylko unikalną ozdobą ale też doświetli pomieszczenie. Stylowy design uzyskamy wieszając ją w sypialni, salonie oraz holu. Ramię lampy wykonane zostało z żelaza i pomalowane na czarno.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, szkło |
| Kolor: | przezroczysty, czarny |
| Wysokość: | 38 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 1,3 kg |
| Źródło światła: | E27 |
| Wymagany montaż: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
