It's About RoMi - Lampa stołowa Amsterdam czarna
1399,00 zł
Opis
Lampa stołowa Amsterdam czarna
Lampa stołowa ma wszechstronne zastosowanie w każdym domu. Może być użyta w sypialni jako lampka nocna, w gabinecie jako lampka biurkowa lub w salonie zapewniając dodatkowe źródło światła. Warto zwrócić uwagę na projekt Amsterdam od It’s About RoMi. Inspiracją twórców jest dynamika życia w holenderskiej stolicy. Nowoczesny design i użycie uniwersalnej kolorystyki sprawiają, że lampka pasować będzie do różnych aranżacji. Okrągła podstawa zapewniająca stabilność, wąskie ramię połączone czterema zawiasami i klosz w stylu retro tworzą modną i elegancką całość. Regulowane ramię umożliwia ustawienie wysokości i położenia abażuru. Industrialny charakter oprawy idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza
Właściwości
| Materiał: | metal |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 43 - 110 cm |
| Szerokość: | 125 cm |
| Podsufitka: | 25 x 2,5 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Waga: | 6,5 kg |
| Źródło światła: | E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
