It's About RoMi - Lampa stołowa Antwerp czarna
169,99 zł
Opis
Lampa stołowa Antwerp czarna
Antwerp to geometryczna lampa stołowa od firmy It's About RoMi. Wykonana została z żelaza i ma kształt prostopadłościanu. Wewnątrz abażuru znajduje się miejsce na jedną żarówką. Oprawa Antwerp będzie nie tylko źródłem światła ale także atrakcyjną ozdobą. Wymieniając zwykłą żarówkę na dekoracyjną możemy łatwo odmienić wygląd naszej lampy i nadać jej niepowtarzalny charakter. Każde współczesne wnętrze zyska unikalny dodatek. Minimalistyczna forma i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że lampka ta daje wiele możliwości aranżacyjnych. W tym modelu żarówka jest wyeksponowana. Lampkę stołową Antwerp możemy ustawić na stoliku nocnym w sypialni, biurku w pracowni lub na komodzie w salonie.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, iron |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Waga: | 0,64 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
