It's About RoMi - Lampa stołowa Biarritz czarna
Opis
Lampa stołowa Biarritz czarna
Lampa stołowa Biarritz to elegancki design, który wspaniale wpasuje się we wnętrza w stylu industrialnym. Prostota w nowoczesnym wydaniu tak najkrócej można opisać kolejny projekt od It's About RoMi. To propozycja dla wszystkich poszukujących praktycznego oświetlenia, które wyróżnia się wśród innych. Taki dodatek uzupełni każde wnętrze i stanie się jego ozdobą. Prostokątna podstawa, kanciaste, szerokie ramię i niewielki klosz nadają lampie nietuzinkowego wyglądu. Całość nie przytłacza jednak wnętrza a jedynie jest subtelnie obecna w pomieszczeniu. Lampa wykonana została z żelaza i pomalowana na czarny kolor o matowym wykończeniu. Zastosowanie takiej kolorystyki zapewnia jej uniwersalność. Włącznik zamontowany jest w nodze. Biarritz zastąpi tradycyjną lampkę nocną w sypialni, uzupełni biurko w pracowni, będzie dodatkowym źródłem światła w salonie.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, iron |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 60 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Szerokość: | 43 cm |
| Wymiary: | 15 x 22 x 2 cm |
| Abażur: | średnica 12 cm x 16 cm wysokość |
| Waga: | 3,3 kg |
| Źródło światła: | E14 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
