It's About RoMi - Lampa stołowa Cambridge czarna
Opis
Lampa stołowa Cambridge czarna
Projekty od It's About RoMi to stylowe i nowoczesne oprawy oświetleniowe. Lampa stołowa Cambridge to nie tylko źródło światła ale także ozdoba wnętrza. Klosz i ramię wykonane są z metalu i pomalowane na czarno, prostokątna podstawa jest drewniana i zachowała naturalny kolor. Klosz lampy ma nietypowy, podłużny kształt. Ciekawym rozwiązaniem jest wnęka w podstawie, gdzie można schować drobne akcesoria biurowe. Kolejną praktyczną funkcję zapewnia ruchomy klosz, dzięki czemu możemy nakierować strumień światła zgodnie z własnymi potrzebami. Cambridge przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznego designu w nowoczesnym wydaniu. Lampki te będą idealne do biura, pokoju ucznia czy sypialni. Zastosowana neutralnej kolorystyki nadaje im uniwersalnego charakteru.
Właściwości
| Materiał: | drewno, metal, iron |
| Kolor: | czarny, naturalny |
| Wysokość: | 40 cm |
| Długość kabla: | 175 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wymiary: | lampa 24 x 12 h x 40 cm, abażur 25 x 12 h x 8 cm |
| Waga: | 1,4 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 / 60W, E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
