It's About RoMi - Lampa stołowa Denver czarna
299,99 zł
Opis
Lampa stołowa Denver czarna
Kolejna niezwykła propozycja od It's About RoMi, w której wykorzystują różnorodne materiały najwyższej jakości. Okrągła podstawa w kolorze szarym wykonana została z cementu. Miedziane ramię jest delikatne i lekko zagięte zakończone klasycznym, czarnym kloszem. Lampa stołowa Denver spokojnie odnajdzie się w każdym wnętrzu ale najlepiej wpisuje się w styl industrialny. Minimalistyczna forma, zastosowane materiały oraz kolorystyka przypadną do gustu fanom nietuzinkowych i oryginalnych opraw oświetleniowych. Kolekcja Denver wyróżnia się nowoczesnym designem w połączeniu z funkcjonalnością i elegancją. Może zastąpić lampkę nocną czy biurkową. Estetyka z jaką wykonana została lampa sprawia, że będzie ona doskonałym elementem dekoracyjnym.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, iron, cement |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 50 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Szerokość: | 26 cm |
| Wymiary lampy: | podstawa 20 cm, abażur 12x17 cm |
| Waga: | 1,2 kg |
| Źródło światła: | E27, max.60W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
