It's About RoMi - Lampa stołowa Melbourne czarna
Opis
Lampa stołowa Melbourne czarna
Lampa stołowa Melbourne to połączenie drewna i metalu w nowoczesnym stylu. Kontrast pomiędzy surowością metalu a użytym drewnem jesionowym sprawia, że oprawa ta jest oryginalna i efektowna. Czarny klosz i podstawa oraz jasne ramię utrzymane są w uniwersalnej kolorystyce i sprawdzą się w wielu aranżacjach. Lampa Melbourne to nie tylko designerski ale też praktyczny dodatek. Mamy możliwość regulacji wysokości i kąta ustawienia klosza. Dzięki temu lampka sprawdzi się idealnie w biurze lub pokoju ucznia. Ustawiona w sypialni zastąpi lampkę nocną a w salonie będzie dodatkowym źródłem światła, który doceni każdy czytelnik. Ascetyczny charakter lampy wpasuje się idealnie do wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym a także klasycznym. Propozycja ta skierowana jest do miłośników naturalnych materiałów, niebanalnych połączeń i tych, którzy chcą wprowadzić do swojego wnętrza przyjemną, ciepłą atmosferę.
Właściwości
| Materiał: | jesion, metal, Iron |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 51-68 cm |
| Wymiary lampy: | 45 x 51-68 cm |
| Wymiary abażura: | 15 x 16 cm |
| Długość kabla: | 160 cm |
| Waga: | 2,31 kg |
| Źródło światła: | E27, max.40 W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
