It's About RoMi - Lampa stołowa Montreux piaskowa
849,00 zł
Opis
Lampa stołowa Montreux piaskowa
Lampa Montreux to idealne punktowe źródło światła dzięki czemu z powodzeniem zastąpi tradycyjną lampkę na każdym biurku. Subtelność i prostota, te dwa słowa najlepiej oddają charakter lampy. Jest jednocześnie stylowa i funkcjonalna a także stabilna wytrzymała. Wykonana została z mocnego żelaza. Piaskowy kolor dodaje elegancji będąc zarazem neutralny. Spodoba się miłośnikom minimalistycznych i praktycznych rozwiązań.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | piaskowy |
| Wysokość: | 40 cm |
| Podsufitka: | 17 x 0,8 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Waga: | 1,9 kg |
| Źródło światła: | GU10 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
