It's About RoMi - Lampa stołowa Newport szara
375,99 zł
Sugerowana cena producenta: 469,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
Opis
Lampa stołowa Newport
Materiał został pokryty gumą dzięki czemu jest matowy i przyjemny w dotyku. Abażur jest szary i okrągły. Na górze posiada wywiercone dziurki, które wypuszczają więcej światła. Wspaniała na biurko dla osoby, która lubi spokój, porządek i harmonię podczas pracy.
Lampa stołowa to doskonały sposób na oświetlenie biurka lub innego fragmentu pomieszczenia. Jej minimalistyczy design jest zarówno neutralny oraz unikalny.
Właściwości
| Materiał: | metal, guma |
| Kolor: | szary |
| Wysokość: | 28cm |
| Abażur: | 11 x 11 x 13cm |
| Podstawa: | 12 x 12 x 2,5cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Waga: | 0,8 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 / 60W, E14 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
