It's About RoMi - Lampa stołowa Sheffield czarna
Opis
Lampa stołowa Sheffield czarna
Lampa Sheffield to projekt od It’s About Romi zainspirowany wielkimi miastami. Oprawa stołowa znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i pomieszczeniach biurowych. Lampa wykonana z żelaza wysokiej jakości. Okrągła podstawa zapewnia całości stabilność. Smukłe, ruchome ramię pozwala regulować wysokość oraz kąt padania światła. W tym modelu żarówka pozostaje nieosłonięta dlatego dobrym pomysłem jest stosowanie dekoracyjnych żarówek. Taki zabieg dodatkowo upiększy naszą lampkę i nada jej niebanalnego wyglądu. Oprawa Sheffield łączy w sobie nowoczesny minimalizm z tradycją i uniwersalnością. Idealna do kącika czytelniczego lub na biurko w pracowni. Zastosowanie tradycyjnej kolorystyki pozwala dopasować lampkę do różnych aranżacji. Szczególnie polecana do wnętrz nowoczesnych i loftowych.
Właściwości
| Materiał: | żelazo, iron |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 47-52 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wymiary: | 15 x 15 x 2,5 cm |
| Waga: | 1,5 kg |
| Źródło światła: | E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
