It's About RoMi - Lampa wisząca Cadiz splot 3
479,20 zł
Sugerowana cena producenta: 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cadiz splot 3
Beton jest obecnie wykorzystywany w wielu stylach aranżacji wnętrz. Jego surowość i prostota idealnie wpasują się do pomieszczeń nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich. Solidny wygląd i naturalny kolor są teraz bardzo popularne. Dzięki wymieszaniu betonu z syntetyczną żywicą klosz zachowuje swój ascetyczny charakter ale jego waga jest mniejsza. Lampa Cadiz to trzyelementowy splot zawieszony na czarno-białych sznurkach zakończonych podsufitką. Lampa świetnie pasuje do kuchni, jadalni oraz pokoju dziennego.
Właściwości
| Materiał: | beton, syntetyczna żywica |
| Kolor: | szary |
| Wymiary: | 13,5 x 13,5 x 16,5cm x 3 |
| Podstawa: | 15 x 15 x 3 cm |
| Długość kabla: | 3 x 150 cm |
| Waga: | 3 kg |
| Źródło światła: | E27 / 7W (CFL) |
| Parametry dodatkowe: | kabel materiałowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
