It's About RoMi - Lampa wisząca Hanoi biała
1279,20 zł
Sugerowana cena producenta: 1599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1599,00 zł
Opis
Lampa wisząca Hanoi biała
Lampa Hanoi zastała dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Wykonana z drewna bambusa. Całość zawieszona jest na stalowej lince, która ma możliwość regulacji wysokości. Lampa z zewnątrz ma błyszczący, biały kolor natomiast wewnątrz pozostała naturalna. Oprawa ta najlepiej sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach. Minimalistyczna stylistyka oraz uniwersalna paleta kolorystyczna stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz.
Właściwości
| Materiał: | bambus |
| Kolor: | biały |
| Średnica: | 60 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Długość kabla: | 350 cm |
| Waga: | 3 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 / 60W |
| Parametry dodatkowe: | kabel plastikowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
