It's About RoMi - Lampa wisząca Kiev
Opis
Lampa wisząca Kiev
It's About RoMi to proste wzornictwo, najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów oraz troska o detale wyróżniają ich lampy spośród innych dostępnych na rynku. Lampa wisząca Kiev to przykład stylu industrialnego. Lampa zrobiona została z bezbarwnego szkła i zawieszona na czarnym kablu z możliwością regulacji długości. Szklany klosz sprawia, że lampa daje jasne i przyjemne światło. Metalowe śruby mocujące klosz w kolorze czarnym nadają lampie przemysłowego i surowego charakteru. Idealne rozwiązanie do wnętrz w stylu industrialnym, loftowym i vintage. Stożkowy kształt i niebanalne wykończenie sprawiają, że lampa Kiev nie pozostanie niezauważona. Dodatkowy efekt możemy uzyskać stosując dekoracyjne żarówki.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.
Właściwości
| Materiał: | szkło, metal |
| Kolor: | czarny, przezroczysty |
| Wymiary: | 24 x 24 x 26 cm |
| Podstawa: | 12 x 12,5 x 2,5 cm |
| Długość kabla: | 250 cm |
| Waga: | 1 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W, E27 |
| Parametry dodatkowe: | kabel materiałowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
