It's About RoMi - Lampa wisząca Minsk
719,20 zł
Sugerowana cena producenta: 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899,00 zł
Opis
Lampa wisząca Minsk
Lampa Minsk to nowoczesne oświetlenie, które można zastosować w kuchni, salonie, holu lub biurze. Uniwersalny ascetyczny styl daje wiele możliwości aranżacji. Szklany klosz w połączeniu z czarnym metalem tworzy ciekawą całość. Szkło doskonale rozprasza światło, tworząc w pomieszczeniu przyjemny nastrój. Aby nadać lampie wyjątkowości można zastosować dekoracyjne żarówki. Dodatkowym plusem jest możliwość regulacji wysokości na jakiej zawieszona będzie lampa. To szczególnie przydatne gdy chcemy stworzyć grupę świetlną składającą się z lamp w tym samym stylu.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.
Właściwości
| Materiał: | szkło, iron |
| Kolor: | przezroczysty, czarny |
| Wymiary: | 15 x 15 x 25 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Długość kabla: | 250 cm |
| Waga: | 1,2 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W, E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
