It's About RoMi - Lampa wisząca Nashville złota
1599,00 zł
Opis
Lampa wisząca Nashville
Idealnie nada się do nowoczesnych wystrojów oraz stylistyk retro. Lampa posiada 3 regulowane ramiona. Na każdym z nich znajdują się gniazda na 2 żarówki. Od ciebie zależy czy będą ułożone równo czy chaotycznie. Odsłonione żarówki dodają kolejny poziom personalizacji lampy.
Żarówki nie są częścią kompletu.
Właściwości
| Materiał: | metal |
| Kolor: | złoty |
| Średnica: | 60 cm |
| Wysokość: | 48 do 200 cm |
| Podsufitka: | 14cm x 14cm x 4cm |
| Długość kabla: | 250 cm |
| Waga: | 2,8 kg |
| Źródło światła: | E27 / 60W, E27 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
