It's About RoMi - Lampa wisząca Riga
599,00 zł
Opis
Lampa wisząca Riga
Kolejna propozycja dla fanów minimalistycznego designu. Idealna do wnętrz loftowych, industrialnych i vintage. Zastępując zwykłą żarówkę dekoracyjną możemy nadać lampie indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Inspirowana lampami przemysłowymi jest ascetyczna i surowa. Oprawa została wykonana z metalu w kolorze matowej czerni tworząc oryginalną siatkę otaczającą żarówkę. Ciekawe efekty można osiągnąć wieszając kilka lamp w podobnym stylu obok siebie.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu
Właściwości
| Materiał: | metal, iron |
| Kolor: | postarzana czerń |
| Wymiary: | 15 x 15 x 25 cm |
| Podstawa: | 12 x 12,5 x 2,5 cm |
| Długość kabla: | 250 cm |
| Waga: | 0,9 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W, E27 |
| Parametry dodatkowe: | kabel materiałowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
