It's About RoMi - Lampa wisząca Saigon biała
759,20 zł
Sugerowana cena producenta: 949,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 949,00 zł
Opis
Lampa wisząca Saigon biała
Lampa wisząca Saigon projektu marki It's About RoMi to propozycja dla miłośników ekologicznych materiałów. W tym przypadku jest to bambus. Mimo prostego kształtu i stonowanych kolorów lampa ta będzie dekoracją każdego wnętrza, w którym zawiśnie. Klosz zrobiony został z drewna bambusowego. Zewnętrzna część jest błyszcząca i biała. Wnętrze natomiast ma naturalnym kolor co zapewnia ciepłe, nastrojowe światło. Lampa Saigon to stylowy design pasujący do wnętrz industrialnych i vintage.
Właściwości
| Materiał: | drewno bambusa |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | 32 x 32 x 39 cm |
| Podstawa: | 12 x 12,5 x 2,5 cm |
| Długość kabla: | 250 cm |
| Waga: | 0,5 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W |
| Parametry dodatkowe: | kabel materiałowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
