It's About RoMi - Lampa wisząca Stockholm biała
Opis
Lampa wisząca Stockholm biała
Idealna lampa dla wszystkich zwolenników wykorzystania ekologicznych materiałów do tworzenia sprzętu użytku codziennego. Każdy kto chce żyć zgodnie z naturą doceni projekt Stockholm od It's About RoMi. Lampa jest unikalna a przy tym minimalistyczna. Daje to możliwość aranżacji w pomieszczeniach nowoczesnych lub vintage. Do produkcji klosza wykorzystany został biodegradowalny materiał, składający się z proszku z łusek ryżu, łupin orzechów i wiór z drewna bambusowego. Zastosowanie materiałów ekologicznych jest obecnie bardzo popularne. Wytrzymałość lampy wynosi 20 lat w warunkach domowych a w naturalnych 4 lata co uzależnione jest od wilgotności. Klosz lampy ma klasyczny kształt kopuły, a kolor biały nadaje jej uniwersalności. Świetnie wyglądać będzie w kuchni, nad stołem w jadalni lub w salonie.
Właściwości
| Materiał: | masa z łuskek ryżu, łupin orzechów i wiór drewna bambusowego |
| Kolor: | biały |
| wysokość: | 40 - 264 cm |
| Wymiary: | 43 x 43 x 40 cm |
| Podstawa: | 12 x 12,5 x 2,5 cm |
| Długość kabla: | 264 cm |
| Waga: | 2,5 kg |
| Źródło światła: | E27 / 40W, E27 |
| Parametry dodatkowe: | kabel materiałowy, wysokość regulowana |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
IT'S ABOUT ROMI
Herengracht 516Amsterdam1017 CC
Holandia
https://www.itsaboutromi.nl/
[email protected]
+31 20 3305870
