Joseph Joseph - Organizer/półka do szafki CupboardStore szary
Opis
Organizer/półka do szafki CupboardStore
Prezentowany organizer w formie półki z nóżkami od angielskiej marki Joseph Joseph z kolekcji CupboardStore przeznaczony jest do szafek kuchennych o głębokości powyżej 26 cm. Może być także stawiany na blacie kuchennym. Wykonany został z tworzywa sztucznego w kolorze szarym oraz stali nierdzewnej, co nadaje mu minimalistyczny wygląd. Pozwoli on stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania np słoików z konfiturami i przetworami oraz puszek. Jego wysokość po rozłożeniu umożliwi trzymanie produktów również pod nim, co przyczyni się do zaoszczędzenia miejsca w kuchni. Rozsuwana półka pomoże dostosować rozmiar organizera według indywidualnych potrzeb (25,5-40,5 cm), a składane nóżki znacznie ułatwią jego przechowywanie. Dodatkowo powierzchnia półki została teksturowana, co ograniczy przesuwanie się umieszczonych na nim produktów, zapewniając większe bezpieczeństwo. Organizer w razie potrzeby należy czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.
Właściwości produktu:
- materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
- rozsuwana półka ( 25,5 - 40,5 cm) o teksturowanej powierzchni
- składane nóżki ułatwiające przechowywanie
- pozwoli na stworzenie dodatkowego miejsca do przechowywania
- przeznaczony do szafek o głębokości powyżej 26 cm
- należy czyścić ręcznie wilgotną ściereczką
Właściwości
| Producent: | Joseph Joseph |
| Kolekcja: | CupboardStore |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna |
| Kolor: | Szary, srebrny |
| Długość: | 25,5 - 40,5 cm |
| Szerokość: | 21,45 cm |
| Wysokość: | 16,25 cm |
| Czyszczenie: | Ręcznie, wilgotną ściereczką |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Joseph Joseph
AustraliaInformacje podmiotu odpowiedzialnego
B3 Sp. z o. o.
ul. Księdza Józefa Tischnera 8Kraków30-418
Polska
https://www.btrzy.pl/
