KitchenAid - Blender kielichowy KitchenAid Go z akumulatorem Czarny matowy
Opis
Blender kielichowy KitchenAid Go z akumulatorem
KitchenAid od wielu lat oferuje wysokiej jakości urządzenia kuchenne, które nie tylko świetnie spełniają swoje zadania, ale i wyróżniają się charakterystycznym designem sprawiającym, że dobrze się prezentują w kuchni, pasując tak do bardziej tradycyjnych jak i nowocześniejszych wnętrz. Kolekcja KitchenAid Go tworzona jest przez bezprzewodowe urządzenia zasilane mocną uniwersalną baterią z możliwością ładowania poprzez kabel USB-C lub bazę ładującą.
Prezentowany blender kielichowy o matowym, czarnym kolorze pozwoli na przygotowywanie zdrowych smoothies i orzeźwiających shake'ami z owoców i warzyw w dowolnym miejscu, nadając się tak do pracy w kuchni jak i np. na kempingu. Kompaktowa konstrukcja zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość przenoszenia. Blender wyposażono w mocne 4-ramienne asymetryczne ostrza ze stali nierdzewnej i praktyczny kielich o poj. 0,47 L z tworzywa bez BPA, którego specjalny kształt wspomaga tworzenie wiru naprowadzającego składniki na nóż. Dzięki temu blendowanie jest szybkie, a konsystencja odpowiednio gładka. Ostrza poradzą sobie także z kruszeniem lodu. Dodatkowo w komplecie dołączono szczelną pokrywkę z ustnikiem i uchwytem, która zamieni kielich w poręczny bidon. Blender sprzedawany z baterią umożliwiającą ciągłą pracę przez maksymalnie 20 minut i przewodem UVB-C.
Właściwości blendera:
- elegancki, nowoczesny design
- wykonany z wysokiej jakości materiałów
- kompaktowa, łatwa w przenoszeniu konstrukcja
- w komplecie kielich 0,47 L, 4-ramienne ostrze i pokrywka z ustnikiem i uchwytem
- w komplecie bateria i przewód USB-C
Właściwości
| Producent: | KitchenAid |
| Linia: | KitchenAid Go |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne, poliwęglan, stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Silnik: | Silnik prądu stałego |
| Napięcie początkowe: | 12 V |
| Obroty na minutę: | 15 000 obr./min |
| Wymiary: | 13 x 12,2 x 30 cm (dł. x szer. x wys.) |
| Pojemność kielicha: | 0,47 L |
| Waga netto (brutto) z akumulatorem: | 1,5 kg (2,28 kg) |
| Czas pracy z pełnym akumulatorem: | 20 minut |
| Czas ładowania akumulatora: | 3 godziny |
| Gwarancja: | 2 lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Lifetime Brands, Inc.
1000 Stewart AvenueGarden CityNY 11530
Stany Zjednoczone
https://lifetimebrands.com/
[email protected]
(516) 683-6000
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
VIVAMIX Dystrybucja i Autoryzowany Serwis KitchenAid od 1991 r.
ul. Mrówcza 208Warszawa04-697
Polska
www.vivamix.pl
[email protected]
(516) 683-6000
